AOC9664A0-0.95W-ANO
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
0.95'' ARDUINO OLED COLOR 96X64
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOC9664A0-0.95W-ANO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.95" (24.13mm)
Viewing Area:22.10mm W x 15.40mm H