GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CS-V5
Manufacturer
Matrix Orbital
VIGOR # :
Description
LCD TOUCH TFT 5.0" RS232/I2C
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
GTT50A-TPR-BLS-B0-H1-CS-V5 PDF
Type Description
Series:GTT50A
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:111.80mm W x 68.80mm H