NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1
Description
LCD DISP TFT 4.3" 480X272 B/L
DataSheet
NHD-4.3-480272ZF-ATXI#-1 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:98.87mm W x 56.86mm H