NHD-1.8-128160ZF-CTXL#
Description
LCD DISP TFT 1.8" 128X160 B/L
DataSheet
NHD-1.8-128160ZF-CTXL# PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.8" (45.72mm)
Viewing Area:28.03mm W x 35.04mm H