TVL-55682D101U-LW-I-AAN
Manufacturer
Kyocera Display
VIGOR # :
Description
LCD 10.1" TFT DISPLAY
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
TVL-55682D101U-LW-I-AAN PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:222.72mm W x 125.28mm H