NHD-4.3-480272MF-ATXI#-CTP-1
Description
LCD TFT 480X272 4.3" CAP T/S
DataSheet
NHD-4.3-480272MF-ATXI#-CTP-1 PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:96.94mm W x 55.21mm H