OS096064PK11MY0B10
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
DISPLAY OLED 96X64 4BIT 1.1 YLW
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
OS096064PK11MY0B10 PDF
Type Description
Series:Pictiva
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.1" (27.94mm)
Viewing Area:25.49mm W x 17.65mm H