LQ084V3DG02
Description
LCD TFT 8.4" 640X480 VGA
DataSheet
LQ084V3DG02 PDF
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.88mm W x 128.16mm H