C-22-0501NA
Manufacturer
Newhaven Display, Intl.
VIGOR # :
Description
DISPLAY VFD CUST AUDIO
Catalog
Display Modules - Vacuum Fluorescent (VFD)
DataSheet
C-22-0501NA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Outline L x W x H:106.20mm x 22.00mm x 6.50mm
Viewing Area:-
Display Format:-
Display Type:Character
Format:-
Voltage - Supply:-
Character Size:-
Number of Dots:-
Interface:-
Controller Type:-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C