4173001XX-3
Manufacturer
Digital View Inc.
VIGOR # :
Description
LCD DRVR BRD DD-1920 HDMI CONN
Catalog
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
DataSheet
4173001XX-3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Touchscreen:-
Voltage - Input:-
Voltage - Output:-
Size / Dimension:-
Interface:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
4169901XX-3
4169901XX-3
LCD DRVR BRD INFRARED/PUSHBUTTON
LCD DRVR BRD PUSHBUTTON
ER17505J-T A
ER17505J-T A
BATT LITH 3.6V A
V110A12C300BF2
V110A12C300BF2
DC DC CONVERTER 12V 300W
VI-J1D-MY-S
VI-J1D-MY-S
DC DC CONVERTER 85V 50W