69-ELW3.2-OR
Description
EL WIRE ORANGE 3.2MM DIA
DataSheet
69-ELW3.2-OR PDF
Configuration:EL Wire
Color:Orange
Quantity Unit Price Ext. Price
446
ELECTROLUMINESCN STRIP GRN 100CM
COM-12930
COM-12930
EL WIRE - BLUE-GREEN 3M (CHASING
583
WIRE STARTER PK EL BLU 2.5M-8.2'
2220Y5000274JDR
2220Y5000274JDR
CAP CER 0.27UF 500V X7R 2220
69-ELW3.2-OR
69-ELW3.2-OR
EL WIRE ORANGE 3.2MM DIA