69-ELW2.3-TW
Description
EL WIRE TRANS WHITE 2.3MM
DataSheet
69-ELW2.3-TW PDF
Configuration:EL Wire
Color:White
Quantity Unit Price Ext. Price
408
ELECTROLUMINESCENT WIRE BLU 2.5M
COM-12931
COM-12931
EL WIRE - RED 3M (CHASING)
BENDABLE EL WIRE BLUE 3M
45-2T00.10F0.000
45-2T00.10F0.000
INDICATOR ACTUATOR FULL FACE ILL
69-ELW2.3-TW
69-ELW2.3-TW
EL WIRE TRANS WHITE 2.3MM
NMOHPC
NMOHPC
MOUNT HPM 3/4 NO CABLE
FSK-11.1A-40
FSK-11.1A-40
CABLE FLXSTRP 40POS 1.27MM 1.1"