
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Wavelength: | 660nm |
| Spectral Bandwidth: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.02V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 80 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 5 V |
| Capacitance: | 86 pF |
| Connector Type: | Versatile Link |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 200 | ||
| 400 | ||
| 600 | ||
| 1000 |
Current price of HFBR-1521Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIBER OPTIC TX 5 MBD 650NM
FIBER OPTIC TX 125 MBD 650N
XMITTER FIBER OPTIC VERT 1MBD
XMITTER FIBER OPTIC 600NM 5MBD
XTAL OSC XO 32.5000MHZ HCMOS TTL
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS