
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Wavelength: | 650nm |
| Spectral Bandwidth: | 21nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.1V |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 80 mA |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 3 V |
| Capacitance: | 60 pF |
| Connector Type: | Versatile Link |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 200 | ||
| 400 | ||
| 600 | ||
| 1000 |
Current price of HFBR-1527Z is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XMITTER FIBER OPTIC VERT 1MBD
LED FIBER OPTIC 155MBPS 650NM RD
XMITTER OPT HIGH PWR 2MBD SERCOS
FIBER OPTIC TX 125 MBD 650N
DIODE ZENER 11V 1.25W DO214AC
CONN RCP HSG ML 6P INLINE PNL MT
LAMP INCAND 1.34MM BAYONET 14V