LXMG1622-12-01
Description
MOD INVERTER CCFL DIM DUAL 5MA
DataSheet
LXMG1622-12-01 PDF
Type Description
Series:LXMG1622
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1800V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:4.88" L x 1.26" W x 0.30" H (124mm x 32mm x 7.6mm)