LXMG1623-12-41
Description
MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
DataSheet
LXMG1623-12-41 PDF
Type Description
Series:LXMG1623-12-4x
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Voltage - Input:12V
Output:1500V
Type:CCFL and UV Lamps
Size / Dimension:4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm)