BF26360-20B
Description
CCFL WH LAMP 1650V 5MA 2.6X360MM
DataSheet
BF26360-20B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1650V (Start), 700V (Operating)
Current:5 mA
Output:30000 cd/m2
Size / Dimension:2.6mm x 360mm