BF3228-21B
Description
CCFL WH LAMP 1150V 5MA 3X228MM
DataSheet
BF3228-21B PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1150V (Start), 460V (Operating)
Current:5 mA
Output:28000 cd/m2
Size / Dimension:3.0mm x 228mm