BF23312-24B
Description
CCFL WH LAMP 1100V 6MA 2.3X312MM
DataSheet
BF23312-24B PDF
Type:CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Voltage:1100V (Start), 618V (Operating)
Current:6 mA
Output:50000 cd/m2
Size / Dimension:2.3mm x 312mm