G026110000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
PROFILE X 95; 1000MM
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G026110000 PDF
Type Description
Series:LINOS X 95 System
Package:Tube
Part Status:Active
Accessory Type:Hollow X 95 Profile
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G026414000
G026414000
CARRIER X 95-80, COLORLESS, W/O
RISER BASE RB2-100-6
CARRIER X 95-300, COLORLESS, W/O
C1210C122J5GACTU
C1210C122J5GACTU
CAP CER 1200PF 50V NP0 1210
EVE2-35G-BLM-TPC
EVE2-35G-BLM-TPC
BACK LIGHT BLM TOUCH TPC
RM-3625-2J-XM
RM-3625-2J-XM
SMART RADIO: 3.6 GHZ XTREME
G026110000
G026110000
PROFILE X 95; 1000MM