G026421000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
CARRIER X 95-50, COLORLESS, W/ H
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G026421000 PDF
Type Description
Series:LINOS X 95 System
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Carrier
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G061019000
G061019000
SET MOUNT PLATE 25 LATCH 10PCS
THIN FILM POLARIZER 450-1050NM;
TUBE C30X85
ISC1812RVR82J
ISC1812RVR82J
FIXED IND 820NH 271MA 950 MOHM
IRS26310DJTRPBF
IRS26310DJTRPBF
HIGH VOLTAGE 3 PHASE GATE DRIVER
G026421000
G026421000
CABLE FFC 7POS 1.00MM 6"