G065241013
Description
SPACER 31.5X10
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G065241013 PDF
Type Description
Series:LINOS Tube System C
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Spacer Ring
Quantity Unit Price Ext. Price
G061356000
G061356000
FLAT RAIL FLS 40-300
SPACER 31.5X5
MOUNTING COLUMN 14-50-M
10391
LENS CLEAR 3-22DEG SPOT SNAP IN
BAV99SH6433XTMA1
BAV99SH6433XTMA1
DIODE ARRAY GP 80V 200MA SOT363
G065241013
G065241013
SPACER 31.5X10
SR211A821GAR
SR211A821GAR
CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL