G340651000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
PL. MIRROR RAGV; D=50X71 OVAL; D
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G340651000 PDF
Type Description
Series:LINOS Mirrors
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Elliptical Silver Mirror
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G065215000
G065215000
TUBE C30X50
CROSS CARRIER X 95, COLORLESS
FI-1250-4SL FARADAY ISOLATOR
C1206X101F3HACAUTO
C1206X101F3HACAUTO
CAP CER 1206 100PF 25V ULTRA STA
1812Y0630221FFT
1812Y0630221FFT
CAP CER 220PF 63V C0G/NP0 1812