G050115000
Manufacturer
Excelitas Technologies
VIGOR # :
Description
MOUNTING PLATE N 12.5
Catalog
Laser Diodes, Modules - Accessories
DataSheet
G050115000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Accessory Type:Mounting Plate
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G062004000
G062004000
MICROBENCH SET OPTICS
PCM-7510
PCM-7510
LASER DIODE DRIVER MODULE 250A
CARRIER FLR 40-40
250R05L130KV4T
250R05L130KV4T
CAP CER 13PF 25V NP0 0201
BYT79-500,127
BYT79-500,127
DIODE GEN PURP 500V 14A TO220AC
PBC34DAFN
PBC34DAFN
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM