SIDE VIEW / PLCC / 2.8X1.2X0.8
EMITTER IR 850NM 100MA RADIAL
EMITTER VISIBLE 620NM 50MA TO-18
ELUA3535OG5-P0010U23240500-VD1M
EMITTER UV 405NM 1000MA SMD
THERM PAD 640MMX320MM GRAY
FAN 24VDC 150X50MM 2WR
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 15W