
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CBM-40 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Ultraviolet (UV) |
| Current - DC Forward (If) (Max): | 8A |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If: | - |
| Wavelength: | 383nm (380nm ~ 385nm) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.5V |
| Viewing Angle: | - |
| Orientation: | Top View |
| Operating Temperature: | 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CBM-40-UV-X32-DA380-22 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
EMITTER IR 870NM 60MA 603
EMITTER IR 950NM 100MA SMD
EMITTER UV 395NM 1A
THREADED TUBE END, PLASTIC
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
MOD COB BIG CHIP LED UV MOSAIC
PPT2 MV 5V 1FS -55TO110 20PSID