KR DDLM31.23-5G7H-25-C4U4-140-R18
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
SYNIOS S2222
Catalog
LED Indication - Discrete
DataSheet
KR DDLM31.23-5G7H-25-C4U4-140-R18 PDF
Type Description
Series:SYNIOS® S2222
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Color:Red
Configuration:-
Lens Color:Colorless
Lens Transparency:Clear
Millicandela Rating:-
Lens Style:Oval with Flat Top
Lens Size:2.25mm
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.2V
Current - Test:140mA
Viewing Angle:120°
Mounting Type:Surface Mount
Wavelength - Dominant:616nm
Wavelength - Peak:-
Features:-
Package / Case:2-SMD, No Lead
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:2.25mm L x 2.25mm W
Height (Max):0.70mm
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
5972301823F
5972301823F
LED GREEN CLEAR 1616 SMD R/A
LTST-S220GKT
LTST-S220GKT
LED GREEN CLEAR SMD R/A
MV8317
MV8317
SINGLE COLOR LED, SUPER YELLOW,
2W522
2W522
2W 2.2 MEG OHM 2%