HLMP-NW50-U0000
Description
LAMP,3MM, INGAN,WHITE,60DEG
DataSheet
HLMP-NW50-U0000 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Color:-
Configuration:-
Lens Color:-
Lens Transparency:-
Millicandela Rating:-
Lens Style:-
Lens Size:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - Test:-
Viewing Angle:-
Mounting Type:-
Wavelength - Dominant:-
Wavelength - Peak:-
Features:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WP710A10SRC/D
WP710A10SRC/D
LED RED CLEAR T-1 T/H
ALMD-LL37-XZ002
ALMD-LL37-XZ002
LED AMBER DIFFUSED SMD
SML013BDTT86
SML013BDTT86
LED BLUE CLEAR 3020 SMD
EEE-FN1V331UL
EEE-FN1V331UL
CAP ALUM 330UF 35V 20% SMD
SMA201LY G/W
SMA201LY G/W
0.2" SGL SMD DISPLAY - YELLOW
HLMP-NW50-U0000
HLMP-NW50-U0000
LAMP,3MM, INGAN,WHITE,60DEG
GRM1886P1H4R7CZ01D
GRM1886P1H4R7CZ01D
CAP CER 4.7PF 50V P2H 0603