L2M0-5770003MC3300
Description
LED XR-M 5700K 3-UP LINEAR
DataSheet
L2M0-5770003MC3300 PDF
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:3239lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):33V
Lumens/Watt @ Current - Test:140 lm/W
Current - Max:1.05A
Features:-
Size / Dimension:132.00mm L x 33.00mm W
Height:6.21mm