
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Gen 7 V22 Array |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5700K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 7368lm (Typ) |
| Current - Test: | 1.4A |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 158 lm/W |
| Current - Max: | 2.8A |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 120° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 28.00mm L x 28.00mm W |
| Height: | 1.70mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 22.60mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 150 |
Current price of BXRE-57E6501-D-73 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB CXA1304 WARM WHT SQUARE
LED COB 1216 4000K 80CRI
LED COB CXA1512 3500K WHITE SMD
CAP CER 1000PF 440VAC Y5P RADIAL
V22D COOL WHITE LED ARRAY
MEMS OSC XO 54.0000MHZ LVCMOS LV
CONTROL LOGIC CPU 16 AXIS