WLS27XW1130DSQ
Description
WORK LIGHT STRIP 1130MM
DataSheet
WLS27XW1130DSQ PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:3200lm
Current - Test:1.24A
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:108 lm/W
Current - Max:3.2A
Features:IP66, IP67, IP69K
Size / Dimension:27.00mm Dia
Height:1.18mm