AB-FC01250-19712-8A1
Description
LIGHT STRIP W IP65 12V 120LEDM C
DataSheet
AB-FC01250-19712-8A1 PDF
Type:LED Module
Color:White
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Flexible
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:120°
Features:IP65
Size / Dimension:5000.00mm L x 10.00mm W
Height:2.50mm