AB-FD024BL-19712-XA1
Description
LIGHT STRIP W IP68 24V 120LEDM B
DataSheet
AB-FD024BL-19712-XA1 PDF
Type:LED Module
Color:Blue
CCT (K):-
Wavelength:470nm (465nm ~ 475nm)
Configuration:Linear Light Strip, Flexible
Luminous Flux @ Current/Temperature:136lm
Current - Test:330mA
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:17 lm/W
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:120°
Features:IP68
Size / Dimension:5000.00mm L x 12.50mm W
Height:6.50mm