WLB32C850PBQ
Description
WORK LIGHT STRIP 850MM
DataSheet
WLB32C850PBQ PDF
Part Status:Active
Type:LED Module
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:2250lm
Current - Test:930mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:101 lm/W
Current - Max:2.4A
Features:IP50
Size / Dimension:884.00mm L x 31.90mm W
Height:46.00mm