SI-B8U081280WW
Description
LED MOD LTH284A WARM WHITE STRIP
DataSheet
SI-B8U081280WW PDF
Type Description
Series:LT-H284A
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1100lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:45°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):11.6V
Lumens/Watt @ Current - Test:135 lm/W
Current - Max:1.2A
Features:With Connector
Size / Dimension:280.00mm L x 40.00mm W
Height:5.60mm