SI-B8U151560WW
Description
LED 3500K 80CRI LM561B
DataSheet
SI-B8U151560WW PDF
Type Description
Series:LT-M562B
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1970lm (Typ)
Current - Test:600mA
Temperature - Test:50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.7V
Lumens/Watt @ Current - Test:133 lm/W
Current - Max:600mA
Features:With Connector
Size / Dimension:560.00mm L x 18.00mm W
Height:5.80mm