
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LAM-SQ32B |
| Package: | Box |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6500K 4-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Rectangle |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 1320lm (Typ) |
| Current - Test: | 385mA |
| Temperature - Test: | 35°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 24V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 143 lm/W |
| Current - Max: | 600mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 145° |
| Features: | With Connector |
| Size / Dimension: | 259.00mm L x 250.00mm W |
| Height: | 6.60mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SI-B8P09526001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED ARRAY XLAMP CXA1520 WHITE
COB LED 2700K 97CRI 3765LM
LED COB CXA1850 WARM WHT SQUARE
CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-6
RES SMD 68 OHM 5% 1/4W 1206
LED 6500K 80CRI LM561B