
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COB D Gen3 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 13069lm (Typ) |
| Current - Test: | 1.62A |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 51V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 158 lm/W |
| Current - Max: | 4.14A |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 28.00mm L x 28.00mm W |
| Height: | 1.50mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 22.00mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 320 |
Current price of SPHWHAHDNM251ZV2D3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB
LED COB 5000K COOL WHT SQUARE
LED MOD LUXSTRIP II 5000K 75CRI
CAP CER 1UF 10V X7R 0805
CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
LED COB D 3000K SQUARE