
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XHP70.2 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | - |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | - |
| Features: | IP67 |
| Size / Dimension: | 127.00mm L x 127.00mm W |
| Height: | 96.52mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of MP22T1-C24-4080-T4B-2-00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB CXB1507 WARM WHT SQUARE
LED COB 5000K COOL WHT SQUARE
LED COB 6500K SQUARE
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
MOD BLOCK XHP70 4000K
CIR BRKR MAG-HYDR 1A