
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COB D Gen3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 1845lm (Typ) |
| Current - Test: | 360mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 34V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 151 lm/W |
| Current - Max: | 920mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Height: | 1.50mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 9.80mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SPHWHAHDND25YZW2D3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
V13B WARM WHITE LED ARRAY
LED COB CXB3590 COOL WHT SQUARE
LED COB WHT 3000K 3STEP 95CRI
CAP CER 0.068UF 25V U2J 1812
CAP CER MLCC
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
LED COB D 2700K SQUARE