SI-B8V341550WW
DataSheet
SI-B8V341550WW PDF
Type Description
Series:LT-F552A
Color:White, Warm
CCT (K):3000K 4-Step MacAdam Ellipse
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:4310lm (Typ)
Current - Test:1.35A
Temperature - Test:60°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.7V
Lumens/Watt @ Current - Test:129 lm/W
Current - Max:-
Features:With Connector
Size / Dimension:550.00mm L x 18.00mm W
Height:5.20mm