CL2D12WF
Manufacturer
Dialight
VIGOR # :
Description
CL2 DIMMING 12" WARM FROST
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
CL2D12WF PDF
Type Description
Series:CL2
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:LED Engine
Color:White
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:911.35mm L x 25.40mm W