L2C3-5780205C06000
Description
LED LUXEON COB WHITE
DataSheet
L2C3-5780205C06000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Type:-
Color:-
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:-
Height:-
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CXA3590-0000-000R0YZ230G
CXA3590-0000-000R0YZ230G
LED COB CXA3590 3000K WHT SMD
SMJD2D16W2P3-HA
SMJD2D16W2P3-HA
LED MOD HB 120V WHT
B85LML6C1NWSP
B85LML6C1NWSP
POWERWHITE MODULE NW SPOT
TRANS FLYBACK POE+ 38UH SMD
J7TC-01-7E5
J7TC-01-7E5
THERMAL OVERLOAD RELAY,24-600 VA
IRLZ14
IRLZ14
MOSFET N-CH 60V 10A TO220AB