GW T3LSF3.EM-LQLT-27S5-1-15-T02
Description
LED COB DURIS L38 SMD
DataSheet
GW T3LSF3.EM-LQLT-27S5-1-15-T02 PDF
Type Description
Series:DURIS® L 38
Color:White, Warm
CCT (K):2700K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:143lm (121lm ~ 164lm)
Current - Test:15mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):54V
Lumens/Watt @ Current - Test:177 lm/W
Current - Max:20mA
CRI (Color Rendering Index):82
Viewing Angle:360°
Features:-
Size / Dimension:-
Height:1.80mm