LD CQAR-ARAT-24-1-700-R18
Description
LED OSLON SQ SMD
DataSheet
LD CQAR-ARAT-24-1-700-R18 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:-
Wavelength:-
Current - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Temperature - Test:-
Viewing Angle:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LERTDUWS2WN-KBLA-1+MANA-3+AXAZ-PMBNB-CQ
LED OSTAR RED/GRN/BLU/WHT 2X2 SM
2225J0160274KCT
2225J0160274KCT
CAP CER 0.27UF 16V C0G/NP0 2225
1206J1K00222MXT
1206J1K00222MXT
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1206
NCP4589DSN18T1G
NCP4589DSN18T1G
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5