LD CQAR-APAQ-2-L1M1-700-R33-XX
LED OSLON SQ BLUE 450NM SMD
LED RND 2W RED 635NM SMD
GT CSHPM1.13-LQLS-26-0-350-R18
LED OSLON SSL GREEN 150 SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD