
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 59lm (57lm ~ 61lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 127 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH1228FD5WAPUS2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
LED 6500K 80CRI SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF TH
DIODE SCHOTTKY 40V 5A TO277A
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SC70-5