
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XH-B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4750K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 29lm (27lm ~ 31lm) |
| Current - Test: | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 144 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 130° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.072" (1.83mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XHBAWT-00-0000-00000HXF4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP NEUTRAL WHITE 2SMD
GW P9LR31.EM-PPPR-XX58-1-150-R18
LED DURIS S8 WARM WHT 2700K 2SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 2SMD
LED COB CHM18 NEUTRAL WHT SQUARE
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
FIXED IND 120UH 140MA 5.2 OHM TH
LED COB CXA3590 WARM WHT SQUARE