
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM301Z+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 28lm (26lm ~ 30lm) |
| Current - Test: | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.75V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 157 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 400mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPMWH3326MP7WAW0S0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
LED WHITE 2700K 90CRI 3030
SMLP14WBCN1W IS 1006 (0402) SIZE
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC