
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3250K (3000K ~ 3500K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 34lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 38lm (35lm ~ 40lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 79 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 167mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLESWT-H1-0000-0001F7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 2SMD
GW P9LR35.PM-M2M4-XX51-1-180-R18
LED DURIS S8 SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 5V 10W